Gizlilik Sözleşmesi

İş bu sözleşme taraflarca, www.wideo360.com sitesi için düzenlenmiş olup, site ile site müşterileri (kullanıcılar)arasında akdedilmiş olup taraflar, aşağıda yazan hususları, site kullanımının olmazsa olmaz şartlarından en önemlisinin gizlilik kuralı olması nedeni ile, beyan, kabul ve taahhüt ederler. Ayrıca; Üyelik Şartlarını kabul etmiş olan tüm kullanıcılar, aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Buna göre;

 1. Kullanıcının; kişisel bilgilerine sadece kullanıcı ulaşabilir ve onları yalnızca kullanıcı değiştirebilir, her ne sebeple olursa olsun, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmeyecektir.
 2. Müşterinin, sisteme kayıtlı ve/veya üye olarak yada olmayarak hizmet alımı sırasında kullandığı elektronik posta adresi hiçbir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileri sadece www.wideo360.com dahilinde müşteri profili oluşturmak ve/veya e-posta basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için müşteri/kullanıcı izni dahilinde kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.
 3. Kullanıcı/Müşteri izni olmaksızın e-posta adreslerime ancak aşağıdaki hallerde elektronik posta gönderilebilir;
  1. Gizlilik Taahhüdünün değiştirilmesi,
  2. Güvenlik Politikasının değiştirilmesi,
  3. Teslimat Şartlarının değiştirilmesi,
  4. Üyelik Sözleşmenizin değiştirilmesi,
  5. Tüketici Haklarındaki değişiklikler.
 4. www.wideo360.com müşterilerinin/kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini kesinlikle saklamaz. Kredi Kart bilgilerini sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması amacı ile bir kereye mahsus kullanır ve provizyon işlemi sonrasında sisteminden otomatik olarak siler.
 5. www.wideo360.com adresine girilmiş olunan üyelik bilgileri, başta elektronik posta adresi, yazışma adresi, cep telefonu numarası gibi bilgiler asla bir başka kurum/kuruluş ile paylaşılmaz.
 6. www.wideo360.com sitesini, kullnıcı/üye/müşteri nin kullanmaya başlanılan andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır, www.wideo360.com istediği her an bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan, kullanıcı/müşteri/üye’nin kullanımını kısıtlama ya da son verme hakkı saklıdır.
 7. Bahsedilen siteyi kullanırken tüm işlemlerden kişisel olarak sadece üye/kullanıcı/müşteri sorumludur. Üye/kullanıcı/müşteri eylemlerinin nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda olan sadece sebep olan üye/kullanıcı/müşteridir.